Badania kierowców

Badania kierowców

 

Badania kierowców to niezwykle istotny temat – podejmowane są po to, by wykluczyć istnienie przeciwwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdami mechanicznymi, a więc służą zachowaniu bezpieczeństwa na drodze. Chodzi tu zarówno o bezpieczeństwo kierowcy, jak i wszystkich pozostałych uczestników ruchu. Ważne więc, by były wykonywane przez kompetentnych i doświadczonych lekarzy w odpowiednio przygotowanych do tego placówkach.

 

Badania dla kierowców wszystkich kategorii

W Poradni Aloes przeprowadzamy badania kierowców wszystkich kategorii występujących w polskim prawie. Są to zarówno badania dla nowych kierowców, jak również badania kierowców zawodowych, taksówkarzy, operatorów wózków widłowych, czy psychotesty. Wszystkie badania przeprowadzamy w naszej siedzibie przy ul. Hubala 1 w Łodzi (Retkinia).

 

Psychotesty

W zakresie przeprowadzania psychotestów dla kierowców współpracujemy z profesjonalnym gabinetem psycholog transportu - Anny Krajewskiej: http://www.kierowcy-testy.pl/

Oferujemy psychotesty dla kierowców oraz kandydatów na kierowców wszystkich kategorii (również kierowców pojazdów uprzywilejowanych, instruktorów i egzaminatorów prawa jazdy, motorniczych tramwajów, operatorów maszyn itd.)

Wszystkie badania przeprowadzane sa z najwyższą dbałością o komfort i anonimowość pacjentów w przyjaznej atmosferze. Posiadamy testy rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, które przeprowadzane są w oparciu o metodykę Instytutu Transportu Samochodowego. 

Diagnostyka psychologiczna kierowców to trzy podstawowe moduły badań:

  • testy osobowości oraz temperamentu
  • testy sprawności intelektualnej
  • testy sprawności psychoruchowej/psychosomatycznej
  •  

Więcej informacji: zobacz więcej

 

 

Co zyskujesz wybierając Poradnię Aloes?

  • sprawne i profesjonalne przeprowadzenie badań przez wykwalifikowany, kompetentny personel
  • gwarancję stałej, korzystnej ceny
  • krótki czas oczekiwania

 

 

Zarejestruj się dzwoniąc pod numer 
42 207 207 9 
lub osobiście w Poradni Aloes na łódzkiej Retkini 
przy ul. Hubala 1 (róg ul. Wyszyńskiego, kładka przy Lidlu).

 

 

Masz pytania? Napisz do nas: kierowcy@poradniaaloes.pl

Copyrights ©2021 Poradnia Aloes
Created by Strony WWW Łódź