Telemedycyna

Telemedycyna
dr n. med. Tomasz Grzelewski
Konsultacje online

By służyć państwu poradą lekarską w przypadku problemów zdrowotnych lub innych, nurtujących kwestii medycznych, udzielam konsultacji online, przez internet, lub telefonicznych na portalach medycznych (wymagana krótka rejestracja) :

  • https://edoktor24.pl
  • www.pacjentonline.pl
  • https://telemedi.co/pl/konsultanci-porady-online/lekarze/80-alergologia

Podczas takiej konsultacji możliwe jest wystawienie recepty, skierowania, wysłanie recepty bądź zamówionego leku z poradni i apteki Aloes w Łodzi!

dr n. med. Tomasz Grzelewski

Witam Państwa

Jestem lekarzem specjalistą alergologiem, pediatrą, lekarzem medycyny sportowej, posiadam również tytuł naukowy doktora nauk medycznych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, European Respiratory Society, posiadam również prawo wykonywania zawodu pediatry w Wielkiej Brytanii.
Posiadam wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i skutecznym leczeniu chorób alergicznych u dzieci oraz osób dorosłych w Polsce i w Wielkiej Brytanii.

Miejsca w których pracowałem i pracuję (wszystkie aktualne miejsca pracy znajdziecie Państwo na stronie http://www.znanylekarz.pl/tomasz-grzelewski/alergolog-pediatra-lekarz-sportowy/lodz)  i z których wywodzi się moja kariera zawodowa cechowała jedna, podstawowa wartość przekazywana z pokolenia na pokolenie: że życie i zdrowie ludzkie ma wartość największą i temu trzeba poświęcić zawsze wszystko co w ludzkiej mocy. Te wartości stanowią credo mojej dalszej działalności.

Poza działalnością diagnostyczno-leczniczą staram się również rozwijać działalność naukową. Dzięki dotychczasowej współpracy z ośrodkiem Prof. Iwony Stelmach udało się opublikować wiele prac naukowych. Moje główne zainteresowania naukowe to rola szeroko rozumianych diagnostycznych badań czynności płuc u dzieci chorych na astmę. Dzięki prowadzonym przeze mnie badaniom w ośrodku Prof. Iwony Stelmach staramy się zrozumieć i wykazać, dowiedzieć które  badania czynności płuc i jakie ich wyniki odpowiadają za „pewne” rozpoznanie astmy u dzieci. Posiadamy wszystkie bezpieczne i skuteczne metody diagnostyczne powszechnych chorób alergicznych (testy punktowe skórne, panele badań IgE swoistych- badania krwi, spirometrię).
Wykonujemy również płatkowe, bezbolesne testy skórne z zestawem najczęstszych substancji chemicznych i niektórych leków , na które alergie są rzadsze ale również mogą być ciężkie – szczególnie alergie skórne kontaktowe, pokrzywki na nikiel, chrom, parabeny itp.

Celem mojej codziennej pracy jest utrzymanie leczonych przeze mnie pacjentów w dobry zdrowiu najlepiej bez obecności uciążliwych i często groźnych dla życia objawów chorób alergicznych.
Staram się zawsze diagnozować i leczyć pacjentów w sposób nieustępliwy i bardzo precyzyjny, dlatego że objawy chorób alergicznych u dzieci i dorosłych są najczęściej przewlekłe, podstępne i nieprzewidywalny jest często postęp i przebieg tych chorób. Po prostu każdy alergik, taki jak i ja , dobrze wie, że na pewne rzeczy w życiu (alergeny!) trzeba bardzo uważać! I jeśli tylko się da – odczulać się.  I to staram się przekazać wszystkim pacjentom.
Służę Państwu pomocą

Doświadczenie

Akademię Medyczną w Łodzi ukończył w 1999 r.. Specjalizuje się w dziedzinie pediatrii, alergologii oraz chorób płuc i medycyny sportowej. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując na Oddziale Klinicznym Interny Dziecięcej i Alergologii III KP UM w Łodzi w Szpitalu im. M. Kopernika a także w Wielkiej Brytanii w placówce Atlantic Clinic w Southampton gdzie konsultuje do dziś.

Ważniejsze kursy i certyfikaty:

  • Certyfikat Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej uprawniający do kwalifikacyjnych i kontrolnych badań dzieci i młodych sportowców do 23 roku życia
  • Certyfikat Zaufania Pacjentów w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym „Laur Pacjenta 2012"
POZ

Zostań pacjentem Poradni Aloes

Copyrights ©2019 Poradnia Aloes
Created by Strony WWW Łódź