Telemedycyna

Telemedycyna

Konsultacje online

 

By służyć państwu poradą lekarską w przypadku problemów zdrowotnych lub innych, nurtujących kwestii medycznych, nasi lekarze oraz pielęgniarki prowadzą również konsultacje online: mailowo lub telefonicznie. Gdy teleporada jest niewystarczająca do pełnego rozwiązania Państwa problemu zdrowotnego lekarz zaproponuje bezpośrednią wizytę w Poradni. Zapisy prowadzimy osobiście, telefonicznie oraz mailowo. Zapraszamy!

 

Podczas takiej konsultacji możliwe jest wystawienie e-recepty, e-skierowania, e-zwolnienia, e-zlecenia na wyroby medyczne, skierowania na badania dodatkowe (laboratoryjne lub obrazowe) oraz wysłanie zamówionego leku z apteki Aloes w Łodzi!

 

Skierowania na badania dodatkowe czekać będą na Państwa w rejestacji, gdzie uzyskają Państwo informacje o sposobie ich realizacji.

Podczas teleporady mogą Państwo zgłosić chęć osobistej wizyty u lekarza bądź pielęgniarki. Lekarz w umówionym terminie podejmuje 3-krotną próbę kontaktu, w odstępie nie krótszym niż 5 minut. Jeżeli nie będą Państwo w stanie odebrać połączenia, prosimy o kontakt z Poradnią w celu wyznaczenia nowego terminu teleporady. 

 

 

POZ

Zostań pacjentem Poradni Aloes

Copyrights ©2021 Poradnia Aloes
Created by Strony WWW Łódź