Zostań naszym pacjentem

Zostań naszym pacjentem

Z usług naszej poradni korzystać można bezpłatnie w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, w ramach wykupionego pakietu ubezpieczenia, umawiając się na wizytę prywatną lub realizując pakiet Polmed lub kartę systemu Nais.

 

NFZ

Każdej osobie ubezpieczonej przysługuje prawo do bezpłatnego korzystania z usług podstawowej opieki zdrowotnej, czyli wizyty u lekarza pierwszego kontaktu, lekarza specjalisty, który zawarł umowę z NFZ, a także z pomocy pielęgniarki i położnej POZ.

Aby skorzystać z wymienionych świadczeń w naszej Poradni Aloes trzeba być naszym pacjentem. W tym celu wystarczy wypełnić Deklarację wyboru: lekarza oraz pielęgniarki.

Deklarację należy wypełnić poprawnie swoimi danymi oraz danymi naszej Poradni: Poradnia Aloes, 94-048 Łódź, ul. Hubala 1. 

Na deklaracji należy zaznaczyć także, który raz w ciągu roku kalendarzowego dokonuje się zmiany placówki. Bezpłatnego zmiany świadczeniodawcy można dokonać 3 raz w ciągu roku. Za każdą kolejną zmianę w tym samym roku należy ponieść opłatę w wysokości 80 zł (nie dotyczy to osób, które zmieniły miejsce zamieszkania lub kiedy dotychczasowy świadczeniodawca przestał udzielać świadczeń).

Pacjentem Poradni Aloes zostaje się w dniu złożenia w naszej siedzibie poprawnie wypełnionej i podpisanej deklaracji i od tego momentu zyskuje się prawo pobierania bezpłatnych świadczeń w ramach POZ.

Podczas umawiania wizyty wystarczy mieć przy sobie dowód tożsamości, by potwierdzić ubezpieczenie w systemie eWUŚ.

Ubezpieczenie

Pacjenci, którzy mają wykupione ubezpieczenie mogą skorzystać ze świadczenia na koszt ubezpieczyciela.

 

Wizyty prywatne

Na wizytę prywatną u naszych lekarzy, którzy udzielają takich świadczeń, może zapisać się każda osoba, nawet jeśli nie jest pacjentem naszej Poradni. Termin wizyty zarezerwować można na konkretną godzinę osobiście w naszej rejestracji przy ul. Hubala 1, telefonicznie, na numer podany w zakładce kontakt lub online po wjeściu w sylwetkę wybranego lekarza z zakładki Lekarze specjaliści.  

Wizyty prywatne są odpłatne według cennika widocznego podczas rejestracji na wizytę.

Na wizytę prywatną nie potrzebne jest skierowanie. Wystarczy mieć ze sobą dowód tożsamości, by lekarz posiadał dane niezbędne do wypełnienia niezbędnej dokumentacji medycznej oraz ewentualnie dotychczasową dokumentację medyczną. 

 

Polmed 

Jesteśmy partnerem programu Polmed. Każda osoba, która ma tam wykupiony abonament medyczny może skorzystać z naszych świadczen w ramach tego abonamentu. Więcej informacji na stornie programu: https://www.polmed.pl/

Nais

Z naszych świadczeń może skorzystać również osoba posiadająca kartę systemu Nais. W ramach środkow zgromadzonych na karcie może udać się na wizytę u dowolnego naszego specjalisty, czy wykonać badania laboratoryjne. Więcej informacji na stronie systemu: https://www.nais.pl/

Copyrights ©2021 Poradnia Aloes
Created by Strony WWW Łódź