O nas

Poradnia Aloes

Aloes to niewielka, rodzinna sieć działających od 1992 roku aptek (Śródmieście i Retkinia) oraz nowoczesna, działająca od 2016 roku poradnia zlokalizowana na łódzkiej Retkini.

Nasza poradnia to miejsce przyjazne dla pacjentów w każdym wieku. Pracują u nas wykwalifikowani lekarze rodzinni, interniści i pediatrzy. Prowadzimy również gabinet pielęgniarki środowiskowej. By stać się naszym pacjentem w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej i korzystać z bezpłatnych świadczeń wystarczy wypełnić dostępną na miejscu deklarację wyboru lekarza i pielęgniarki POZ.

 

Nasze usługi

Jedną z naszych flagowych usług są badania dla sportowców. Wykonujemy je zarówno dla osób indywidualnych, a także dla drużyn i całych klubów. Dzięki temu, że pracują u  nas doświadczeni lekarze sportowi - dr Konrad Witkowski możemy zaoferować najwyższy standard usług nawet najbardziej wymagającym pacjentom. Współpracę z nami doceniły kluby takie jak: MG13 Szkoła Marcina Gortata, ŁKS, Łódzki Klub Hokejowy, Anilana Łódź, AZS, Metalowiec, Neptun Łódź, Energetyk i wiele innych. Na miejscu można u nas wykonać wszelkie badania i testy z krwi. Oferujemy też badania genetyczne sportowców. Dzięki naszemu modułowi madycyny sportowej można zachować ciągłość badań i i miec stały wgląd do swojej dokumentacji medycznej.

Oferujemy także profesjonalne badania z zakresu medycyna pracy. W poradni medycyny pracy lekarze orzecznicy oraz specjaliści dbają o to, by maksymalnie skrócić czas całej procedury przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego standardu usług. Wszelkie badania z zakresu medycyny pracy włącznie z badaniami laboratoryjnymi można wykonać na miejscu w ciągu jednego dnia.To podejście doceniło wiele firm, które współpracują z naszą Poradnią Medycyny Pracy i kierują do nas swoich pracowników.

Nasza poradnia to również badania kierowców. Oferujemy kompleksowe pakiety badań kierowców wszystkich kategorii. Naszą poradnię wybierają chętnie nowi kierowcy, a także kierowcy zawodowi, którzy muszą okresowo powtarzać badania oraz przechodzić psychotesty. Staramy się, by basze usługi były konkurencyjne - wszelkie formalności związane z badaniami załatwiamy w możliwie najkrótszym czasie.

 

Po pierwsze - Pacjent

Aloes to poradnia, gdzie na pierwszym miejscu zawsze stawiamy pacjenta. Nasi lekarze to doświadczona kadra specjalistów, którzy otwarci są na Państwa problemy oraz potrzeby. Dzięki takiemu podejściu zapracowaliśmy sobie na zaufanie wielu mieszkańców Retkinii i nie tylko, ale nie ustajemy w staraniach i stale podnosimy standard usług, by jeszcze lepiej zaspokajać Państwa oczekiwania w zakresie świadczeń medycznych.

POZ

Zostań pacjentem Poradni Aloes

Copyrights ©2021 Poradnia Aloes
Created by Strony WWW Łódź