Medycyna pracy Łódź

Medycyna Pracy

Medycyna pracy to dziedzina, która zajmuje się badaniem wpływu środowiska pracy na daną osobę. Jest to także diagnostyka, leczenie oraz profilaktyka wszelkich chorób zawodowych.

 

W ramach usługi medycyna pracy w poradni Aloes wykonujemy przede wszystkim badania profilaktyczne pracowników – wstępne, okresowe oraz kontrolne. Skierowanie na badania okresowe pobierzesz tutaj.
Ankieta dla pacjenta 

 

 

 

  • Badania wstępne wykonujemy nowym pracownikom, którzy rozpoczynają pracę na danym stanowisku lub pracownikom po zmianie stanowiska, jeśli w ich przypadku pojawiło się nowe narażenie nie ujęte w poprzednim badaniu.
  • Badania okresowe wykonywane są  u pracowników, którym wygasła ważność ostatniego zaświadczenia.
  • Badania kontrolne wykonujemy dla każdego pracownika, którzy przez okres dłuższy niż 30 dni przebywał na zwolnieniu lekarskim. Badania sanitarno-epidemiologiczne wykonywane są jako badania wstępne na pewne stanowiska oraz po przebyciu zakażenia chorobami, które mogą zostać przeniesione na inne osoby.

 

Oprócz wykonywania badań, medycyna pracy w Poradni Aloes to także działania profilaktyczne oraz wspieranie pracodawców w rozpoznaniu, ocenie i ograniczaniu szkodliwych czynników występujących w środowisku pracy, udzielanie porad, monitorowanie zdrowia pracowników, czy informowanie pracowników o zmniejszaniu ryzyka wystąpienia chorób zawodowych.

 

Co zyskujesz wybierając naszą Poradnię?

  •  możliwość wykonywania badań u doświadczonych lekarzy różnych specjalności
  •  sprawną i szybką obsługę, co gwarantuje maksymalną oszczędność czasu
  •  przeprowadzanie badań blisko zakładu pracy (lokalizacja na Retkinii)

 

 

Jak zostać naszym partnerem w zakresie medycyny pracy?

Więcej informacji wkrótce.

 

 

Medycyna pracy w Poradni Aloes – moduł rejestracji i skierowań

Więcej informacji wkrótce.

POZ

Zostań pacjentem Poradni Aloes

Copyrights ©2021 Poradnia Aloes
Created by Strony WWW Łódź