Magister pielęgniarstwa z bogatym doświadczeniem zawodowym.

Jestem jednym z nielicznych Edukatorów w diabetologii w województwie łódzkim. Pracowałam m.in. w Klinice Neurochirurgii i Chirurgii Nerwów Obwodowych oraz Klinice Neurologii i Udarów Mózgu. Obecnie pełnię rolę Pielęgniarki Oddziałowej Kliniki Chorób Wewnętrznych i Nefrodiabetologii. Chęć ciągłego doskonalenia sprawiła, że  jestem również magistrem promocji zdrowia, oraz specjalistą z zakresu pielęgniarstwa zachowawczego.

W codziennej pracy wykorzystuje najświeższą wiedzę medyczną zdobytą dzięki ukończeniu licznych kursów m.in z zakresu: organizacji i zarządzania, nefrologii z dializoterapią, ordynowania leków i wypisywania recept, pielęgniarstwa diabetologicznego, onkologicznego i geriatrycznego. Na co dzień zajmuje się edukacją pacjentów z cukrzyca w Klinice. Biorę czynny udział w diabetologicznych.

Jestem autorem kilku artykułów do pisma Żyj Aktywnie, które przeznaczone jest dla osób ze schorzeniami nerek, dializowanych lub po przeszczepie, dystrybuowane w Stacjach Dializ w całej Polsce.

Prywatnie interesuje się podróżami, muzyką i teatrem.

Agnieszka Rutkowska

pielęgniarka
Pacjenci, którzy złożyli deklarację wyboru lekarza POZ w poradni Aloes mają zniżkę 20% na wizytę u lekarza specjalisty