Aktualności

Szczepienia ochronne w czasie pandemii COVID-19
20 kwi 2020

Drodzy Rodzice! Zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego Poradnia Aloes wznawia bieżącą realizację szczepień ochronnych, ze szczególym uwzględnieniem:  szczepień obowiązkowych, które zgodnie z PSO powinny być wykonane do 24 miesiąca życia,  szczepień z uwzględnieniem indywidualnych sytuacji dzieci z chorobami przewlekłymi, dla których istnieją szczególne wskazania zdrowotne do szczepień,  szczepień poekspozycyjnych przeciw wściekliźnie, tężcowi, odrze, ospie wietrznej, WZW typu B, według wskazań medycznych we ...

Plan podziału Spółki Aloes Sp z o.o.
31 maj 2019

Plan podziału Spółki Aloes Sp z o.o.

Hipokrates Ziemi Łódzkiej
17 lis 2017

„Dziennik Łódzki” wspólnie z Łódzkim Oddziałem Wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia rozpoczął II edycję plebiscytu Hipokrates Ziemi Łódzkiej 2017. Po raz kolejny będą wybrani najbardziej cenieni lekarze, pielęgniarki, położne, a także najlepsze, zdaniem pacjentów, placówki medyczne. Prosimy o oddanie głosu na naszą placówkę. Przeczytaj regulamin plebiscytu.

Zapraszamy na badania sportowców
27 lut 2017

Wiosna to tez kończące sie często badania sportowców które ważne sa tylko rok.  Nie zostawiajmy tego na ostatnia chwile. Lekarz sportowy w naszej Poradni przyjmuje codziennie. Podobnie jak laboratorium i EKG. Nowością jest pakiet laboratoryjnych badań dla sztuk walki, takich jak boks, judo, zapasy, czy taekwondo. Obowiązkowo zawodnicy tych dyscyplin musza je wykonywać co roku - w tym badania neurologiczne. Więcej w naszej zakłądce Medycyna Sportowa: http://poradniaaloes.pl/uslugi/medycyna-sportowa  

Wiosna - czas pylenia!
23 lut 2017

Przypominamy, że przed nami wiosna i okres pylenia. Im wcześniej zaczniemy leczenie, tym objawy alergii bedą  mniejsze - o tym powinien każdy alergik pamietać. Dr Tomasz Grzelewski - nasz alergolog przyjmuje u nas codziennie w ramach praktyki prywatnej.  Do doktora Grzelewskiego można zapisać się poprzez grafik dostępny w jego zakładce: http://poradniaaloes.pl/nasi-lekarze/pediatra-lodz/dr-n-med-tomasz-grzelewski, dzwoniąc pod nr. rejestracji: 42 207 207 9 lub osobiście w naszej Poradni przy ul. Hubala 1 na łódzkiej Retkini.   

Doktor Ryszard Wlazłowski w Poradni Aloes!
22 lut 2017

Miło nam poinformować, że doskonały specjalista -  dr Ryszard Wlazłowski, kardiolog - zdecydował się przenieśc praktyke prywatną do naszej Poradni.  Dr Wlazłowski to utytułowany lekarz, znany w Łodzi i nie tylko. Piastował stanowisok ordynatora Oddziału Kardiologii Szpitala Bonifratów, obecnie jest ordynatorem w pobliskim Zgierzu. 

Adoptowaliśmy rysia!
31 sty 2017

Właśnie dokonaliśmy symbolicznej adopcji Rysia za pośrednictwem WWF Polska. Te piękne zwierzęta są w Polsce pod ścisłą ochroną gatunkową od 1995 r., ale mimo to ryś może całkowicie zniknąć w polskich nizin! I Ty możesz przyczynić się do ochrony polskiej przyrody!

Zapraszamy na badanie obserwacyjne ALICE
23 sty 2017

Zapraszamy do udziału w badaniu obserwacyjnym ALICE dla chorych z objawami grypy. Uczestnik jest zaopatrzony w najnowszy lek tamiflu za darmo, a po miesiącu otrzyma również wynagrodzenie za wypełnienie dzienniczka objawów.

Pakiety badań markerów nowotworowych
16 gru 2016

Zastanawiasz się nad swoim zdrowiem lub zdrowiem swoich bliskich? Podaruj pakiet badań markerów nowotworowych w prezencie sobie lub bliskiej osobie. Stworzyliśmy 5 pakietów w formie karty podarunkowej - Dla Kobiet, Dla Mężczyzn i Dla Palaczy. Każda karta została odpowiednio dobrana pod względem badanych markerów.  Sprawdź czy nie rozwija się u Ciebie podstępna choroba nowotworowa lub sprezentuj takie badanie osobie bliskiej - mamie, tacie, babci, dziadkowi... Pamiętaj - rak wcześnie wykryty jest uleczalny!

Copyrights ©2021 Poradnia Aloes
Created by Strony WWW Łódź